ЄС посилить санкції по Криму в четвер - Могеріні

Додаткові санкції Європейського Союзу щодо Криму будуть прийняті у четвер, 18 грудня.

Це випливає зі слів Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Фредерики Могеріні, передає УНІАН.

"Я очікую, що робота на технічному рівні буде завершена найближчим часом, а потім письмова процедура завершить імплементацію у термін до Європейській Раді у четвер", - сказала вона у Брюсселі на прес-конференції по завершенню першого засідання Ради асоціації.

За словами Могеріні, додаткова частина заходів ЄС щодо Криму вимагає "більшої законодавчої основи, технічної роботи, яка ще триває у даний час".

"Сьогодні на засіданні міністрів закордонних справ ми знову заявили про політичні зобов'язання швидкого виконання цієї частини санкцій", - підкреслила Верховний представник.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінка Дата народження: 24 березня 1985р. Відомості на момент обрання: освіта вища, виконувач обов’язків декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 84.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика