ЄС посилить санкції по Криму в четвер - Могеріні

Додаткові санкції Європейського Союзу щодо Криму будуть прийняті у четвер, 18 грудня.

Це випливає зі слів Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Фредерики Могеріні, передає УНІАН.

"Я очікую, що робота на технічному рівні буде завершена найближчим часом, а потім письмова процедура завершить імплементацію у термін до Європейській Раді у четвер", - сказала вона у Брюсселі на прес-конференції по завершенню першого засідання Ради асоціації.

За словами Могеріні, додаткова частина заходів ЄС щодо Криму вимагає "більшої законодавчої основи, технічної роботи, яка ще триває у даний час".

"Сьогодні на засіданні міністрів закордонних справ ми знову заявили про політичні зобов'язання швидкого виконання цієї частини санкцій", - підкреслила Верховний представник.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика