ЄС повинен не допустити створення сухопутного коридору між Кримом і Росією — Могеріні

ЄС повинен докласти всіх зусиль, щоб не допустити створення сухопутного коридору між Кримом і територією Росії.

Про це заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки, екс-міністр закордонних справ Італії Федеріка Могеріні, виступаючи на слуханнях в комітеті Європарламенту з міжнародних справ, повідомляє "ИТАР-ТАСС".

"Я вважаю, що ЄС повинен докласти всіх зусиль, щоб не допустити створення сухопутного коридору між Кримом і територією Росії", - зазначила Могеріні.

На її переконання, Євросоюз повинен бути єдиний і діяти на основі солідарності.

"Він повинен не допустити створення сухопутного коридору між Кримом і територією Росії, а не думати, як на це реагувати", - уточнила дипломат.

Gazeta.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика