"200 тисяч гривень достатньо" - нова суддя Верховного суду розповіла про зарплату
Суддя Верховного Суду Ганна Вронська вважає, що зарплати 200 тис.грн цілком достатньо для незалежної роботи.Переможниця конкурсу на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного суду Ганна Вронська отримуватиме офіційну зарплату близько 200 тис. грн.Про це вона розповіла в ефірі "5 каналу"."Законом передбачено, що це коефіцієнт до мінімального розміру заробітної плати, 75 мінімальних розмірів заробітної плати – десь близько 200 тис. грн на місяць виходить. Звичайно, будуть сплачуватися податки", – сказала вона."Цього достатньо (щоб бути незалежним суддею – Gazeta.ua). Це десь середній рівень відповідної зарплати судді в європейських країнах і звісно для нашої країни це навіть більш ніж достатньо", – зауважила вона.gazeta.ua
14-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика