Гендерний моніторинг виборів: Кіровоградська область

У п’яти одномандатних виборчих округах Кіровоградської області зареєстровано 57 кандидатів. З них – семеро жінок. У двох округах - №99 і №102 жінок серед кандидатів немає.

У мажоритарному окрузі №100 (Кіровоградська область) зареєстровано 11 кандидатів з них 3 жінки. З них дві висунуто партіями, одна – само висуванка.

Гранатова Ольга Арсентіївна народилася 15 липня 1955 року в селі Дружиніне Туринського району Свердловської області, Росія, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПАТ "Кіровоградський механічний завод", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Кіровограді, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дорохіна Людмила Володимирівна народилася 16 травня 1959 року в місті Саврань Одеської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськради, безпартійнa, проживає в місті Кіровограді, самовисування.

Секрет Зоя Федорівна народилася 24 березня 1950 року в селі Миколо-Бабанка Бобринецького району Кіровоградської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, депутат Кіровоградської обласної ради, член Комуністичної партії України, проживає в місті Бобринець Кіровоградської області, суб’єкт висування – Комуністична партія України.


У мажоритарному окрузі №101 (Кіровоградська область) зареєстровано 11 кандидатів з них 2 жінки. Одна висунута партією, одна – само висуванка.

Дем’янчук Вікторія Олександрівна народилася 18 квiтня 1970 року в місті Кіровограді, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Комуністичної партії України, проживає в місті Кіровограді, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

Супрун Людмила Павлівна народилася 7 сiчня 1965 року в місті Запоріжжі, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління Українського фонду миру, член Народно-демократичної партії (НДП), проживає в місті Києві, самовисування.

У мажоритарному окрузі №103 (Кіровоградська область) зареєстровано 9 кандидатів з них 2 жінки. Одна висунута партією, одна – само висуванка.

Давиденко Людмила Вадимівна народилася 18 грудня 1961 року в смт Вільшанка Кіровоградської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший заступник Олександрійського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член Партії регіонів, проживає в смт Димитрове міста Олександрія Кіровоградської області, самовисування.

Ставицька Вікторія Іванівна народилася 20 грудня 1951 року в смт Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, секретар Олександрійської міської ради, член Комуністичної партії України, проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, суб’єкт висування – Комуністична партія України.
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Веб-сторінкаДата народження: 20 березня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, секретар, Івано-Франківська міська рада, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в селі Крихівці міста Івано-Франківська, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика