"Якби мені запропонували "підсилити" цей уряд, я б однозначно відмовилась" - Королевська два роки тому

Наталія Королевська не змогла провести у Верховну Раду свою політичну силу "Україна — Вперед!". Протягом останніх двох років критикувала владу і уряд Миколи Азарова зокрема. Тепер вона стала міністром цього уряду...

Про Податковий кодекс

"Ми можемо допустити, що десятки середніх і малих підприємств будуть ліквідовані. І намір провести хорошу реформу може прокласти шлях в економічне пекло, бо без того, щоб ліквідувати найодіозніші контролюючі органи, в першу чергу податкову міліцію, без того, щоб сьогодні припинити всі каральні функції по відношенню до економіки, ми не зможемо побудувати відкриту, збалансовану економічну модель".

Зубожіння

"Азаров зубожів країну – бідними керувати легше".

Азарова у відставку

"Після Податкового майдану у влади було півроку, аби піти назустріч людям. Але влада шість місяців витратила на те, щоб знищити малий і середній бізнес. А коли виявилось, що зламати дух людей не вдасться, їм дають чергову приманку, аби потім остаточно закрити мишоловку. Влада намагається обняти бізнес, щоб остаточно його задушити.

У вересні того ж року написала листа Януковичу із проханням відправити у відставку Азарова.

Провали: газ, МВФ, бюджет

"Першим провалом є відсутність прогресу в переговорах з Росією по ціні на газ. Зіпсовані стосунки з нашим стратегічним партнером є персональною відповідальністю Миколи Азарова. Другий провал — відсутність результату в роботі з МВФ. Третій провал — бюджетна політика уряду. Написаний поспіхом бюджет не виконаний, а уряд боїться звітувати про його виконання".

Зростання цін

"Упевнена, влада не знає, що багато продуктів у результаті їх роботи подорожчали удвічі, а то й утричі. Хочу, щоб Азаров і Тігіпко побачили, як відзначатимуть Новий рік за межами Конча-Заспи. 800 гривень – мінімальна пенсія в Україні, яку одержують мільйони громадян. У мене в руках кошик з найнеобхіднішими продуктами, щоб накрити святковий стіл на Новий рік. І коштує він 800 гривень. А ще треба буде накрити стіл на Різдво, купити подарунки близьким, сплатити комунальні послуги, місяць харчуватися, платити за транспорт, купувати ліки".

Зміна влади

"Наша загальна позиція (опозиції — ред.) по відношенню до Кабміну Азарова стане реальним кроком до зміни нинішньої влади".

Не пішла б у Кабмін

"Уряд Азарова – це економічне зло в країні. Якби мені запропонували "підсилити" цей уряд, я б однозначно відмовилась. Наша партія в опозиції до Януковича і влади, а тому співробітничати ми не будемо ніколи".

Несправедливість Азарова

"Ми поставили сьогодні стандарт, який є реальним для України — це тисяча євро зарплата і 500- пенсія. Це той стандарт, до якого маємо прагнути. Зі справедливістю Азарова, за якою бідні заплатять за багатих, до такого стандарту країна ніколи не прийде".

Знову відставка

"По-перше, домогтися відставки уряду Азарова, який суцільно складається з мільйонерів та не здатний ані вивести країну з кризи, ані забезпечити її подальший розвиток. По-друге, спільними зусиллями забезпечити перемогу демократичних сил на майбутніх парламентських виборах. По-третє, скасувати прийняті нинішнім режимом пенсійну реформу, податковий кодекс, запровадити оподаткування дивідендів, доходів, які виводяться в офшорні зони. Інакше країна з кризи не вийде".

Gazeta.ua

 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика