Янукович просто боїться Тимошенко на свободі – політолог

Президент України Віктор Янукович боїться екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко на волі, бо вона є реальним конкурентом на виборах. Про це сказав в ефірі "5 каналу" політолог Ігор Жданов.

"Нинішній Президент Віктор Янукович просто боїться Юлії Тимошенко на свободі, тому що вона є реальним конкурентом, в тому числі на виборах 2015 року. Але тут інші речі пов’язані з тим, що Янукович думає як залишити Тимошенко у в’язниці. Це справа ЄЕСУ, якої продовжується розгляд, і це справа, яку хочуть поновити, а саме справа Щербаня", - зазначив політолог.

За словами І.Жданова, якщо й Європейський суд з прав людини визнає не винною Тимошенко по "газовій" справі, але буде нова справа, через яку екс-прем’єрка може знову опинитися у в’язниці. "Тобто, таким чином влада намагається застрахуватися і зробити так, щоб Тимошенко вічно перебувала за гратами", - сказав він.

УНН

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Веб-сторінкаДата народження: 20 березня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, секретар, Івано-Франківська міська рада, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в селі Крихівці міста Івано-Франківська, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика