Кужель пригрозила Колесніченку "яйця відірвати"

Опозиціонерка Олександра Кужель обурена особливою жорстокістю кількох "регіоналів", які брали участь в останній бійці в парламенті. Про це вона сказала журналістам, повідомляє Українська правда.

Зокрема, Кужель обурена поведінкою Олександра Онищенка і Вадима Колесніченка.

"Я вважаю, що людині, яка володіє "Міс Україна" та є, наскільки я знаю, племінником Рамзана Кадирова і б'є людей ногами, треба яйця відірвати. В прямому сенсі. Колесніченку і йому", - сказала вона.

Водночас у Верховній Раді сталася сутичка через те, що депутат з Партії регіонів Вадим Колесніченко виступає російською мовою, повідомляє УНІАН.

Представники ПР вишикувалися перед парламентською трибуною, з якої виступає Колесніченко, щоб не допустити до неї депутатів "Свободи" і "Батьківщини".

Колесніченко закінчив свій виступ, але депутати залишаються біля трибуни, при цьому засідання продовжується.

Як повідомлялося, сьогодні, 13 грудня, на засіданні Верховної Ради спалахнула бійка. Вона почалася після того, як Олександра Кужель намагалася вихопити в одного з "регіоналів" другу картку, якою той голосував. Коли "регіонал" відмовився віддавати картку, опозиція кинулася блокувати трибуну. Бійка була дуже запеклою. Коли депутат від "Батьківщини" Олег Медуниця упав біля трибуни, "регіонали", зокрема Вадим Колесніченко, штовхали його ногами і не давали встати.

Нагадаємо, що перше ж засідання Верховної Ради 7-го скликання 12 грудня призвело до жорсткого протистояння представників опозиції і Партії регіонів: відбулось декілька бійок і безліч суперечок.

NEWSru.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Веб-сторінкаДата народження: 5 листопада 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика