Могеріні: ЄС націлений на посилення співпраці з Україною

Євросоюз націлений на більш інтенсивну співпрацю з Україною, щоб підтримати її європейські прагнення, які український народ відстоює в умовах воєнного конфлікту.

Про це наголосила у вівторок в Вашингтоні Високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Невідкладна та найбільш інтенсивна співпраця потрібна, безумовно, з Україною", - зазначила Могеріні, обговорюючи співпрацю зі східними партнерами Євросоюзу.

Вона підкреслила, що за нинішньої ситуації, в якій опинилася Україна, це є справою не тільки ЄС і Сполучених Штатів, але всієї західної спільноти.

"Разом ми активно підтримуємо реформи в Україні, які мають на меті викорінити корупцію, а також сприяти змінам у конституційній, юридичній, виборчій сферах та енергетичному секторі", - наголосила представник ЄС.

Вона визначила це є принциповим питанням в контексті російсько-українського конфлікту. Адже, за її словами, невдалий досвід України на європейському напрямі "міг би бути першою перемогою для Росії" та продемонстрував би, що "вибір на користь підписання Угоди про асоціацію з ЄС призвів до негативних наслідків для всього українського народу".

Вона підкреслила, що впродовж останніх років відвідувала Україну тричі - коли була ще членом парламенту, міністром закордонних справ Італії, а також як Високий представник ЄС. У цьому зв'язку Могеріні зазначила, що "була вражена змінами", які відбулися в Україні за останній час.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика