Могеріні: Росія більше не є стратегічним партнером ЄС

Зовнішня політика і воєнна агресія президента Росії Володимира Путіна зруйнувала стратегічні партнерські відносини з Євросоюзом.

"Цих партнерських стосунків більше немає: з цього моменту Росія вже не є стратегічним партнером ЄС", - заявила новообраний високий представник ЄС по зовнішній політиці і політиці безпеки Федеріка Могеріні в інтерв'ю італійському виданню Corriere della Sera, передає "ЄвроПравда".

На думку Федеріки Могеріні, дії Росії щодо України йдуть врозріз з попередніми домовленостями, які були оголошені в Женеві, Нормандії і Берліні. "Путін ніколи не поважав і не бажав виконувати зобов'язання, Він не хотів змін, зате підтримував сепаратистів, особливо в ситуації з малайзійським авіалайнером. Відстань між обов'язками і конкретною поведінкою зараз дуже велика", - підкреслила Федеріка Могеріні.

Вона також сказала, що ЄС і далі буде вводити санкції проти Росії, оскільки не бачить іншої альтернативи. "Військова агресія, провокації Росії призводять до того, що європейська дипломатія не має іншої альтернативи, як далі ввести санкції - це єдиний інструмент цієї політики", - сказала вона.

Високий представник ЄС переконана, що сьогодні кожна країна повинна самостійно вибирати своє європейське майбутнє, незважаючи на те, подобається це Росії чи ні, і чи може це зашкодити її інтересам.
За таким принципом будувалися стратегічні партнерські відносини ЄС і Росії. Однак Росія їх порушила.

Федеріка Могеріні констатує, що ембарго, введене Росією на імпорт продуктів з країн ЄС на свою територію, в першу чергу б'є по її громадянам. "У цій ситуації Кремль діє проти свого власного народу", - підкреслила політик.

УНІАН

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика