Могеріні: Росія порушила досконалі принципи ОБСЄ

Принципи і зобов’язання, на яких грунтується безпека у Європі і діяльність ОБСЄ, грубо порушені Росією, відтак необхідно шукати шляхи для відновлення їхньої непорушності.

Таку думку висловила Високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні на міністерському засіданні ОБСЄ у четвер у Базелі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Анексія Росією Криму і Севастополя, дестабілізуючі дії на сході України серйозно порушили базові принципи і зобов’язання ОБСЄ, які містяться у Гельсінському фінальному акті і Паризькій хартії. Це є найбільше питання, яке необхідно вирішити сьогодні і завтра», - заявила високий представник ЄС.

При цьому вона висловила впевненість, що чинні принципи і зобов’язання у сфері європейської безпеки є досконалими і не потребують зміни, так само, як немає потреби вигадувати нові.

«Принципи, які забезпечували тверду основу європейської безпеки упродовж багатьох років, чинні й надалі. Вони дійсно не обговорюються, включаючи принцип непорушності кордонів», - наголосила Могеріні.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика