Могеріні: обстріл Маріуполя призведе до сильного погіршення відносин між Євросоюзом і Росією

Верховний представник Європейського Союзу з закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні прогнозує погіршення відносин країн Європейського Союзу з Росією у зв'язку з обстрілом житлових районів Маріуполя Донецької області вранці 24 січня. Про це сказано в заяві Могеріні.

Вона заявляє, що цей обстріл стався після низки безладних атак на Донбасі, що були в останні дні.

З слів Могеріні, атаки супроводжувалися подальшим наступорм підтримуваних Росією сепаратистів, які навідріз відмовляються дотримувати режиму припинення вогню.

"Подальша ескалація відкритого збройного конфлікту має трагічні наслідки для населення, що страждає плин занадто довгого часу. Це неминуче приведе до подальшого сильного погіршення відносин між Євросоюзом і Росією", - заявив представник ЄС.

Вона відкрито закликала Росію використовувати свій значний вплив на лідерів сепаратистів і припинити будь-яку форму збройної, політичної або фінансової їх підтримки.

"За допомогою цього вдасться запобігти жахливим наслідкам для всіх", - зазначила Могеріні.

Вона підкреслила, що всі відповідальні за ескалацію сторони повинні припинити свої ворожі дії й удатися до виконання своїх зобов'язань.

Як повідомляло агентство, Маріупольська міська рада заявляє про загибель 27 і поранення 97 мирних жителів у результаті обстрілу в суботу мікрорайону "Східний".

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов поклав на Президента Росії Володимира Путіна відповідальність за загибель мирних жителів у результаті обстрілу Маріуполя.

У суботу о 9:25 із систем залпового вогню "Град" був обстріляний мікрорайон "Східний" Маріуполя.

Українські новини

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 5 січня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, адвокат, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 31.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика