Могеріні: обстріл Маріуполя призведе до сильного погіршення відносин між Євросоюзом і Росією

Верховний представник Європейського Союзу з закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні прогнозує погіршення відносин країн Європейського Союзу з Росією у зв'язку з обстрілом житлових районів Маріуполя Донецької області вранці 24 січня. Про це сказано в заяві Могеріні.

Вона заявляє, що цей обстріл стався після низки безладних атак на Донбасі, що були в останні дні.

З слів Могеріні, атаки супроводжувалися подальшим наступорм підтримуваних Росією сепаратистів, які навідріз відмовляються дотримувати режиму припинення вогню.

"Подальша ескалація відкритого збройного конфлікту має трагічні наслідки для населення, що страждає плин занадто довгого часу. Це неминуче приведе до подальшого сильного погіршення відносин між Євросоюзом і Росією", - заявив представник ЄС.

Вона відкрито закликала Росію використовувати свій значний вплив на лідерів сепаратистів і припинити будь-яку форму збройної, політичної або фінансової їх підтримки.

"За допомогою цього вдасться запобігти жахливим наслідкам для всіх", - зазначила Могеріні.

Вона підкреслила, що всі відповідальні за ескалацію сторони повинні припинити свої ворожі дії й удатися до виконання своїх зобов'язань.

Як повідомляло агентство, Маріупольська міська рада заявляє про загибель 27 і поранення 97 мирних жителів у результаті обстрілу в суботу мікрорайону "Східний".

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов поклав на Президента Росії Володимира Путіна відповідальність за загибель мирних жителів у результаті обстрілу Маріуполя.

У суботу о 9:25 із систем залпового вогню "Град" був обстріляний мікрорайон "Східний" Маріуполя.

Українські новини

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика