Могеріні привітала Порошенка з успішними виборами до ВР і зазначила про невизнання псевдовиборів на Донбасі

Президент України Петро Порошенко та глава МЗС Італії, новопризначений верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні в телефонному режимі обговорили проведення виборів в український парламент і майбутні псевдовибори в Донецькій і Луганській областях.

"Новопризначений верховний представник ЄС привітала президента України з демократичним проведенням парламентських виборів та висловила сподівання щодо подальшої спільної роботи. Вона відзначила важливість виконання всіма сторонами Мінських домовленостей, зобов'язання за якими були підтверджені під час багатосторонньої зустрічі в Мілані. У цьому контексті Федеріка Могерини зазначила, що пункт 9 Мінського протоколу від 5 вересня передбачає проведенню будь-яких виборів на території Донбасу, що суперечать українському законодавству", - повідомляє прес-служба президента України.

Інтерфакс-Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика