Могеріні привітала Порошенка з успішними виборами до ВР і зазначила про невизнання псевдовиборів на Донбасі

Президент України Петро Порошенко та глава МЗС Італії, новопризначений верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні в телефонному режимі обговорили проведення виборів в український парламент і майбутні псевдовибори в Донецькій і Луганській областях.

"Новопризначений верховний представник ЄС привітала президента України з демократичним проведенням парламентських виборів та висловила сподівання щодо подальшої спільної роботи. Вона відзначила важливість виконання всіма сторонами Мінських домовленостей, зобов'язання за якими були підтверджені під час багатосторонньої зустрічі в Мілані. У цьому контексті Федеріка Могерини зазначила, що пункт 9 Мінського протоколу від 5 вересня передбачає проведенню будь-яких виборів на території Донбасу, що суперечать українському законодавству", - повідомляє прес-служба президента України.

Інтерфакс-Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика