Могеріні пропонує посилити політичний і дипломатичний тиск на Росію

Політичний і дипломатичний тиск на Росію має бути посилено, заявила глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні в інтерв'ю американському телеканалу Сі-Ен-Ен.

"Ми повинні посилити дипломатичний і політичний тиск на Росію, і тут мають зіграти свою роль багато країн-членів Євросоюзу. Важливо, щоб ми були єдині і докладали дипломатичних зусиль, щоб підтримувати переговори президента України Петра Порошенка зі своїм колегою з РФ Володимиром Путіним", - сказала Ф.Могеріні.

"Економічні санкції працюють (проти Росії - ІФ), як російська економіка, так і російський народ страждають через зміни в економіці", - зазначила вона.

За словами Ф.Могеріні, поведінка російського керівництва не міняється, незважаючи на введення ЄС обмежувальних заходів.

"Не лише ситуація на сході України важлива з точки зору того, що ми робимо стосовно санкцій. Невизнання приєднання (Росією - ІФ) Криму буде головною причиною збереження санкцій щодо Росії", - заявила глава європейської дипломатії.

За її словами, російська влада спочатку робить заяви про готовність дотримуватися мінських домовленостей, але потім не виконує свої обіцянки.

"Наша єдність (країн-членів ЄС - ІФ), неможливість нас розділити - це головне, що дивує і, можливо, негативно впливає на керівництво Росії", - додала вона.

Інтерфакс-Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика