Могеріні пропонує посилити політичний і дипломатичний тиск на Росію

Політичний і дипломатичний тиск на Росію має бути посилено, заявила глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні в інтерв'ю американському телеканалу Сі-Ен-Ен.

"Ми повинні посилити дипломатичний і політичний тиск на Росію, і тут мають зіграти свою роль багато країн-членів Євросоюзу. Важливо, щоб ми були єдині і докладали дипломатичних зусиль, щоб підтримувати переговори президента України Петра Порошенка зі своїм колегою з РФ Володимиром Путіним", - сказала Ф.Могеріні.

"Економічні санкції працюють (проти Росії - ІФ), як російська економіка, так і російський народ страждають через зміни в економіці", - зазначила вона.

За словами Ф.Могеріні, поведінка російського керівництва не міняється, незважаючи на введення ЄС обмежувальних заходів.

"Не лише ситуація на сході України важлива з точки зору того, що ми робимо стосовно санкцій. Невизнання приєднання (Росією - ІФ) Криму буде головною причиною збереження санкцій щодо Росії", - заявила глава європейської дипломатії.

За її словами, російська влада спочатку робить заяви про готовність дотримуватися мінських домовленостей, але потім не виконує свої обіцянки.

"Наша єдність (країн-членів ЄС - ІФ), неможливість нас розділити - це головне, що дивує і, можливо, негативно впливає на керівництво Росії", - додала вона.

Інтерфакс-Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінкаДата народження: 15 травня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика