Могеріні закликає ЄС виробити єдину позицію щодо України

Виробити єдину позицію щодо України закликає Європу новообраний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні. Про це наступниця Кетрін Ештон заявила, виступаючи на засіданні комітету Європарламенту з міжнародних відносин.

За словами дипломата - Європа повинна говорити "в один голос", коли йдеться про українську кризу. "Нашими цілями є двостороннє припинення вогню, контроль над кордонами, а також припинення перетину українського кордону військовими та обладнання з боку Росії", - зазначила Могеріні.

Нагадаю, напередодні в інтерв'ю італійському виданню Могеріні заявила, що Росія більше не є стратегічним партнером Євросоюзу.

5 канал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика