На одне місце в парламенті за мажоритаркою претендують в середньому по 15 осіб

На кожний з 225 депутатських мандатів у мажоритарних округах претендують в середньому по 15 осіб. Половина з них — самовисуванці, половина підуть від партій.

Центральна виборча комісія (ЦВК) завершила прийом документів для реєстрації кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих (мажоритарних) округах.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, всього за 15 днів виборчого процесу (30 липня — 13 серпня) комісія прийняла документи від 3 тис. 432 осіб. З них 1 тис. 715 осіб — самовисуванці, 1 тис. 717 людей — висуванці від політичних партій у мажоритарних округах.

Таким чином, на кожний з 225 депутатських мандатів у мажоритарних округах претендують в середньому майже по 15 осіб. Проте їхня кількість може зменшитися, якщо ЦВК відмовить у реєстрації.

Нагадаємо, що 13 серпня завершився термін подачі до ЦВК документів для реєстрації кандидатів у загальнодержавному та мажоритарних округах на виборах до Верховної Ради.

Вибори пройдуть 28 жовтня. Вони проводяться за змішаною системою — по 225 народних депутатів обираються за партійними списками і в мажоритарних округах. У мажоритарці можна балотуватися або від партії, або шляхом самовисування.

Дзеркало тижня

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика