Оробець: Арбузов і компанія підгрібають під себе весь фінансовий ринок

Представники влади чинять тиск на весь фінансовий ринок з метою монополізації.

Таку думку висловила народний депутат від "Батьківщини" Леся Оробець в суботу в ефірі 5 каналу, коментуючи нещодавній обшук на фірмі її чоловіка "Фенікс Капітал".

За словами депутата, в цій ситуації є дві складові – економічна і політична.

"Арбузов і компанія під себе підгрібають фінансовий ринок... Йдеться в першу чергу про вплив на всю галузь, іде монополізація. Ті фірми, які останні кілька років активно працювали на ринку, зараз відчувають всі такий тиск", - сказала Оробець.

Однак, за її словами, ця проблема має ще й політичну сторону. "Такої жорстокості і прицільності не було в жодній іншій компанії, де відбувалися обшуки", - стверджує нардеп.

Українська правда

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінкаДата народження: 15 травня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика