Поклонська спробувала довести, що не порушувала присягу Україні

Так звана прокурорша- "няша" Криму Наталія Поклонська суперечливо заявила, що не порушувала присягу Україні і захищала країну, будучи при цьому патріотом Росії.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на інтерв'ю Поклонский "Новой газете". "Прокурор" підкреслила, що, на її думку, Крим, Росія і Україна - єдине ціле, так було завжди. "Україна, Росія, Крим - по-моєму, у нас один менталітет, одні традиції, віра, ми слов'яни і брати. У Криму взагалі все було по-російськи завжди. Україна я теж можу назвати в певному сенсі нашої", - сказала Поклонська .

За її словами, Україна розвивалася, поки нею не стали керувати "іноземні особи". "Вона розвивалася, коли була в складі Росії, розвивалася і потім, будучи самостійною, але коли її захоплюють іноземні особи і починають керувати державою, страшно стає за цю нещасну країну", - зазначила "прокурор" Криму.

На питання журналіста, чи порушила вона присягу на вірність Україні, перейшовши на бік окупантів, Поклонська сказала, що давала клятву захищати Україну, але не "бандерівську". "Так, але не бандерівської. Я взяла на себе зобов'язання захищати ту Україну, яка справжня, і захищати її закон", - підкреслила вона.

ONLINE.UA

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика