Позиція ЄС щодо «Південного потоку» незмінна – Могеріні

Євросоюз інтенсифікує роботу з диверсифікації шляхів і джерел постачання енергетичних ресурсів.

Про це заявила у вівторок високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні, коментуючи рішення Росії скасувати проект із будівництва газопроводу «Південний потік», повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Позиція ЄС щодо «Південного потоку» не змінилася. Йдеться про те, що на території Євросоюзу все має відбуватися із дотриманням правил ЄС, це також стосується й «Південного потоку». А рішення, яке ухвалила учора Росія, лише спонукає нас не лише до диверсифікації шляхів, але й джерел постачання енергоносіїв до ЄС», - заявила Могеріні.

Вона наголосила, що ЄС упродовж найближчих місяців ще інтенсивніше працюватиме над підвищенням енергоефективності та диверсифікації шляхів і джерел енергії.

Як повідомляв Укрінформ, президент РФ Володимир Путін 1 грудня заявив, що Росія зупиняє проект будівництва газопроводу «Південний потік» по дну Чорного моря, оскільки Болгарія досі не надала дозволу на його будівництво.

У свою чергу, віце-президент Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марош Шевчович заявив у вівторок, що, незважаючи на намір Росії припинити реалізацію проекту «Південний потік», Єврокомісія не скасовуватиме черговий захід щодо урегулювання наявних проблем із цим газопроводом.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика