Правлячій жменці мільярдерів Королевська підходить — через неї пограбують десятки мільйонів українців — Соскін

Новий уряд на дві третини складається із зрадників та нарцисів.

Про це в коментарі Gazeta.ua розповів директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

"Ми побачили цілу низку зрадників-перевертнів. Це означає, що з самого початку Королевська була клоном, який намагались занурити в організм опозиційних сил. Слава Богу, що це не вдалось, і народ розібрався, що це — засланець. Її призначення міністром показує, як буде себе поводитись кланово-олігархічна група. Це брутальний плювок в обличчя українському народу. Український народ її відкинув, виніс їй свій вирок. А ця правляча жменька мільярдерів сказала: "А нам вона підходить. Вона якраз та особа, яка буде виконувати усі наші забаганки" - вважає він.

На думку Соскіна, Королевській бракуватиме фаху, щоб займатися соціальною політикою

"Відомо, що вона натворила з міністерством вугільної промисловості, коли котролювала його. Через це міністерство проходять величезні ресурси. Зрозуміло, що вона буде робити: отримує замовлення від Сім'ї, тих, хто профінансував їй кампанію — їм треба повернути гроші. Повертатимуть їх через пограбування десятків мільйонів українців. А всі обіцянки Королевської про те, що буде велика зарплата і пенсія — побрехеньки", - підкреслив Соскін.

Економіст каже, що новий уряд на дві третини складається зі зрадників.

"Ми побачили зрадників, таких як Портнов, чи Лебедєв, який теж спочатку йшов із Тимошенко. Це комплекс Іуди. Фактично зараз усі ці постаті із таким комплексом і нарцисизмом — із них майже на дві третини складається новий так званий уряд. Це уряд краху України", - підсумував експерт.

Gazeta.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика