Правлячій жменці мільярдерів Королевська підходить — через неї пограбують десятки мільйонів українців — Соскін

Новий уряд на дві третини складається із зрадників та нарцисів.

Про це в коментарі Gazeta.ua розповів директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

"Ми побачили цілу низку зрадників-перевертнів. Це означає, що з самого початку Королевська була клоном, який намагались занурити в організм опозиційних сил. Слава Богу, що це не вдалось, і народ розібрався, що це — засланець. Її призначення міністром показує, як буде себе поводитись кланово-олігархічна група. Це брутальний плювок в обличчя українському народу. Український народ її відкинув, виніс їй свій вирок. А ця правляча жменька мільярдерів сказала: "А нам вона підходить. Вона якраз та особа, яка буде виконувати усі наші забаганки" - вважає він.

На думку Соскіна, Королевській бракуватиме фаху, щоб займатися соціальною політикою

"Відомо, що вона натворила з міністерством вугільної промисловості, коли котролювала його. Через це міністерство проходять величезні ресурси. Зрозуміло, що вона буде робити: отримує замовлення від Сім'ї, тих, хто профінансував їй кампанію — їм треба повернути гроші. Повертатимуть їх через пограбування десятків мільйонів українців. А всі обіцянки Королевської про те, що буде велика зарплата і пенсія — побрехеньки", - підкреслив Соскін.

Економіст каже, що новий уряд на дві третини складається зі зрадників.

"Ми побачили зрадників, таких як Портнов, чи Лебедєв, який теж спочатку йшов із Тимошенко. Це комплекс Іуди. Фактично зараз усі ці постаті із таким комплексом і нарцисизмом — із них майже на дві третини складається новий так званий уряд. Це уряд краху України", - підсумував експерт.

Gazeta.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінкаДата народження: 24 березня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконувач обов’язків декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 84.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика