Слова Олланда про скасування санкцій проти РФ є його особистою думкою - Могеріні

Позиція президента Франції Франсуа Олланда переглянути санкції ЄС щодо Росії в разі прогресу зустрічі в Астані є його особистою думкою, але не позицією Європейського союзу.

Так у понеділок в Брюсселі прокоментувала відповідні висловлювання Олланда речниця верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні Катрін Рей.

"Пан Олланд говорив від імені Франції. Що стосується Комісії, то я нагадаю вам про висновки грудневого саміту ЄС", - сказала вона.

У висновках грудневого саміту ЄС щодо України, зокрема, зазначено, що Європейський союз в разі необхідності готовий зробити подальші кроки та ухвалити нові санкції, якщо цього вимагатиме ситуація в Україні.

Рей також додала, що ЄС перебуває в постійному контакті з усіма учасниками зустрічі в Астані, але не стала розкривати подробиць означених контактів.

Нагадаємо, президент Франції заявив, що санкції проти РФ мають бути зняті у разі досягнення прогресу у розв'язанні конфлікту на Донбасі.

Gazeta.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Дата народження: 17 грудня 1992р. Відомості на момент обрання: освіта вища, помічник народного депутата України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 62.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика