Туск очолив Єврораду, а Могеріні - зовнішню політику ЄС

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск призначений в ході позачергового засідання ЄС на посаду наступного голови Європейської ради, повідомив у суботу, 30 серпня 2014 року, в Twitter'і чинний глава Євроради Херман Ван Ромпей.

У свою чергу відома своїми обережними поглядами на українську антитерористичну операцію (АТО) проти проросійських сепаратистів, прихильниця "діалогу" з режимом Путіна, міністр закордонних справ Італії Федеріка Могеріні призначена на пост верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки, змінивши таким чином Кетрин Ештон.

Її основним конкурентом називався керівник польського МЗС Радослав Сікорскі, який вважається спільною креатурою Великобританії і США.

Головна тема на порядку денному сьогоднішнього саміту ЄС – спільна протидія відкритій збройній агресії Російської Федерації проти України.

NEWSru.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика