Антикорупційники не змогли пояснити призначення Єрмака без декларації про доходи, – Фріз

Керівники антикорупційних органів під час засідання комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики не змогли прокоментувати, чому новопризначений керівник Офісу президента Андрій Єрмак не подав декларацію про доходи за 2019 рік, як того вимагає закон про запобігання корупції

Про це повідомила народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ірина Фріз у Facebook, передає Depo.ua.

"Сьогодні на засіданні Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики були зі звітом керівник НАБУ, САП і НАЗК – "джек-пот", можна сказати. Саме тому поставила нашим головним антикорупціонерам питання з приводу призначення нового Керівника Офісу президента України з порушенням антикорупційного законодавства. А саме, його призначення без оприлюднення декларації", – зазначила Фріз.

Вона нагадала, що закон "Про запобігання корупції" стверджує: особа, яка претендує на зайняття посади керівника Офісу президента України, до призначення або обрання на відповідну посаду, подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Крім цього, відповідно до порядку № 19, затвердженого рішенням НАЗК від 06.09.2016, перевірка факту подання декларації та повідомлення НАЗК про випадки неподання або несвоєчасного подання декларації покладається на уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції органу, в якому працює (працював) суб’єкт декларування.

"Більше того, у разі встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання декларацій суб’єктами декларування відповідальний підрозділ органу, в якому працюють суб’єкти декларування, упродовж 3-х робочих днів з дня виявлення такого факту має надіслати повідомлення НАЗК про таке порушення", – зазначила депутат.

"Ну що ж, від Офісу президента чекаємо повідомлення, час іде. Початок феєричної кар’єри у пана Єрмака – видається, що йому Закон не писаний", – резюмувала Фріз.

depo.ua

13-02-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика