“Бог нам з Марусею послав таку долю. Буде зашморг на горлі влади”: Софія Федина жорстко розкритикувала Зеленського

Депутатка від партії Порошенка Софія Федина накинулась на президента Володимира Зеленського.

Про це вона заявила в ефірі ток-шоу “Говорить великий Львів”.

“Напевно Боженька нам з Марусею дав таку долю доносити до людей правду про те, що в країні війна, що Росія – агресор і ми маємо боротися. Так вийшло, що ми на передовій. Але брат за брата, свій за свого. Є зараз величезна когорта ветеранів, бійців, котрі захищають нас”, – сказала Федина.

Також депутатка зазначила, що її електронний браслет це – “буде зашморг на горлі влади”.

Вголос

14-02-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика