Денісова анонсувала зустріч з родичами полонених Росією українських моряків

Уповноважена Верховної Ради України з питань прав людини Людмила Денісова розповіла про заплановану на 10 січня зустрічі з родичами полонених Росією українських військовополонених моряків
 
Про це йдеться в повідомленні омбудсвумен у Facebook.ua.

За словами Денісової, 9 січня відбулася нарада з представниками уряду України, де обговорили концепцію зустрічі з родичами військових, а також обговорили можливу поїздку на судове засідання щодо обрання запобіжного заходу, яке відбудеться в другій половині січня в Москві.

Нагадаємо, Україна вже підписала угоди з адвокатами, які будуть захищати військовополонених українських моряків на Росії, і сьогодні підпишуть останні шість угод із захисниками.

Depo.Влада 

10-01-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика