Денісова нагадала представникам Червоного Хреста про поранених українських моряків, Гриба і Бекірова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова поінформувала представників місії Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні про стан здоров'я українських в'язнів Кремля і закликала посприяти, щоб українцям надали належну медичну допомогу.

"Голова Делегації Червоного Хреста в Україні, який закінчує місію, Алан Ешлімана представив мені свою наступницю Флоранс Жиллет. Ми обговорили питання про необхідність надання медичної допомоги пораненим військовополоненим", - написала обмбудсмен на своїй сторінці в Facebook у четвер увечері, 14 березня.

Денісова підкреслила, що стан моряка Василя Сороки, пораненого в руку, критичний, і він потребує термінової операції.

Ешліман, у свою чергу повідомив, що звертався до росіян із проханням пустити його до полонених моряків у СІЗО "Лефортово", але отримав відмову.

Уповноважена Верховної Ради висловив стурбованість станом здоров'я кримського татарина Едему Бекірова, який має інвалідність, і стан якого постійно погіршується.

Денісова нагадала представникам Червоного Хреста про критичний стан здоров'я Павла Гриба, і попросила допомогти організувати операцію "в конкретних медичних установах".

Співрозмовники також обговорили гуманітарну допомогу МКЧХ цивільному населенню в окупованих районах Донецької і Луганської областей.

"Я висловила подяку Алану Ешліману за співпрацю у важкі часи для нашої країни і наших громадян. У свою чергу, Алан Ешліман зазначив, що передачу ув'язнених вважає одним з найбільших успіхів та досягнень за останній час", - підсумувала Денісова.

Дзеркало тижня

15-03-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка, обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика