Денісова просить Москалькову про сприяння у встановленні місцезнаходження українців Дудки та Бессарабова, засуджених у Криму

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням про сприяння у встановленні місцезнаходження громадян України Володимира Дудки та Олексія Бессарабова, засуджених у тимчасово окупованому Криму.

"На сьогодні місцезнаходження громадян України Володимира Дудки та Олексія Бессарабова - невідомо. (...) Невідкладно звернулася до уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової вжити заходів щодо встановлення місцезнаходження Володимира Дудки та Олексія Бессарабова для подальшого інформування рідних та адвокатів", - написала Денісова на своїй сторінці у Facebook у вівторок.

Вона зазначила, що, за інформацією родичів та адвокатів, наприкінці вересня українців вивезли із пенітенціарного закладу на території тимчасово окупованого Криму, де вони нині - невідомо.

Дудку та Бессарабова затримали за нібито диверсійну діяльність. У квітні 2019 року їх засудили до 14 років колонії суворого режиму. 15 жовтня 2019 року у Верховному суді РФ має відбутися розгляд апеляції.

Інтерфакс-Україна

09-10-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінка Дата народження: 17 травня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика