Денісова просить Москалькову про сприяння у встановленні місцезнаходження українців Дудки та Бессарабова, засуджених у Криму

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням про сприяння у встановленні місцезнаходження громадян України Володимира Дудки та Олексія Бессарабова, засуджених у тимчасово окупованому Криму.

"На сьогодні місцезнаходження громадян України Володимира Дудки та Олексія Бессарабова - невідомо. (...) Невідкладно звернулася до уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової вжити заходів щодо встановлення місцезнаходження Володимира Дудки та Олексія Бессарабова для подальшого інформування рідних та адвокатів", - написала Денісова на своїй сторінці у Facebook у вівторок.

Вона зазначила, що, за інформацією родичів та адвокатів, наприкінці вересня українців вивезли із пенітенціарного закладу на території тимчасово окупованого Криму, де вони нині - невідомо.

Дудку та Бессарабова затримали за нібито диверсійну діяльність. У квітні 2019 року їх засудили до 14 років колонії суворого режиму. 15 жовтня 2019 року у Верховному суді РФ має відбутися розгляд апеляції.

Інтерфакс-Україна

09-10-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінкаДата народження: 15 травня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика