Денісова проситиме суд скасувати е-декларування для активістів

Уповноважений Верховної Ради з прав людини заявила про підготовку конституційного подання омбудсмена щодо визнання неконституційною норми про е-декларування для громадських активістів.

Про це йшлося на зустрічі Уповноваженої ВР Людмили Денісової з делегацією Freedom House, повідомляє прес-служба омбудсмена.

“Ми будемо просити суд визнати, що норма е-декларування для громадських організацій та активістів неконституційна. Декларування для чиновників, так, це обов'язково. Але зробити залежними від державної влади громадянське суспільство ми просто не маємо права”, - сказала Денісова.

Як повідомляв Укрінформ, 27 березня 2017 року Президент Петро Порошенко підписав зміни до закону “Про протидію корупції”, згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації.
 
Євросоюз розкритикував українські поправки до закону про електронне декларування, які передбачають подання е-декларацій громадськими активістами.

Пізніше Глава Української держави також закликав Верховну раду скасувати вимогу е-декларування для активістів-антикорупціонерів.

УКРІНФОРМ

12-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика