Денісова проситиме суд скасувати е-декларування для активістів

Уповноважений Верховної Ради з прав людини заявила про підготовку конституційного подання омбудсмена щодо визнання неконституційною норми про е-декларування для громадських активістів.

Про це йшлося на зустрічі Уповноваженої ВР Людмили Денісової з делегацією Freedom House, повідомляє прес-служба омбудсмена.

“Ми будемо просити суд визнати, що норма е-декларування для громадських організацій та активістів неконституційна. Декларування для чиновників, так, це обов'язково. Але зробити залежними від державної влади громадянське суспільство ми просто не маємо права”, - сказала Денісова.

Як повідомляв Укрінформ, 27 березня 2017 року Президент Петро Порошенко підписав зміни до закону “Про протидію корупції”, згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації.
 
Євросоюз розкритикував українські поправки до закону про електронне декларування, які передбачають подання е-декларацій громадськими активістами.

Пізніше Глава Української держави також закликав Верховну раду скасувати вимогу е-декларування для активістів-антикорупціонерів.

УКРІНФОРМ

12-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика