Фріз: Україна не може дозволити собі бути позаблоковою державою

Так Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, як колишній очільник делегації парламенту в ПА НАТО, прокоментувала роботу української команди у Брюсселі на засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО.

“… Робота в нашій делегації ПА НАТО стала набуттям неймовірного досвіду, надбанням друзів, можливістю послідовно надавати фактажну інформацію нашим колегам з країн-членів НАТО щодо механізмів та засобів Кремля у руйнуванні демократії в світі”, – зазначила Міністр про досвід у роботі делегації та висловила впевненість, що курс України на членство в НАТО – єдино вірний.

“Впевнена, що Україна буде в НАТО, хто б що не говорив про це сьогодні. Кожному, хто ще плекає ілюзії щодо можливості нейтралітету, потрібно подивитися правді в очі. Україна не може дозволити собі бути позаблоковою державою. Довгі роки Київ намагався балансувати між Сходом і Заходом. І цей невдалий експеримент призвів до того, що ми втратили частину території, а українські військові продовжують гинути на війні з Росією.

Позаблокова Україна завжди буде розглядатися Москвою як ласа здобич. Сьогодні наша армія є значно потужніша ніж в 2014 році. Ми можемо дати відсіч агресору. Однак, вступ до НАТО зробить саму війну із Росією неможливою. Ми отримаємо шанс для розвитку, зможемо підняти економіку на якісно новий рівень, а головне будемо відчувати себе у повній безпеці. Можливість вступу до НАТО – це історичний шанс України, яким ми не маємо права не скористатися”, – підкреслила Ірина Фріз.

Блок Петра Порошенка

11-01-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика