Фріз: всі законодавчі ініціативи, які буде пропонувати Міністерство, ми готові робити спільно з профільним комітетом

Про це, під час засідання Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю, наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, яка інформувала присутніх про стан реалізації рішення Кабінету Міністрів України про створення Міністерства у справах ветеранів України.

«Хочу подякувати вашому комітету від ветеранських організацій, з якими я вже мала можливість спілкуватися… Вони всі з розумінням поставилися до вашого наполягання щодо утворення виконавчої гілки влади – міністерства, яке має захищати і лобіювати інтереси всіх ветеранів. Отже, сподіваюсь й надалі на підтримку і подальшу співпрацю», – зауважила Ірина Фріз.

Міністр  запевнила , що всі законодавчі ініціативи, які Міністерство буде пропонувати до обговорення, вони готові робити спільно з комітетом, аби ці ініціативи  були ефективними і мали підтримку в сесійній залі.

«На сьогодні вже ухвалена постанова Кабміну про створення Міністерства і відповідно про запуск комісії з ліквідації. Тому звертаюсь до комітету щодо здійснення нагляду діяльності цієї комісії, аби не було гальмувань в цьому напрямку», – зауважила пані  Міністр. 

Також Ірина Фріз повідомила, що на сьогодні вже проведено зустрічі з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством соціальної політики на предмет проекту положення.

«Зокрема, було надано проект положення, який був розроблений Проектним офісом при Комітеті у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю. Наразі, триває його обговорення і я сподіваюсь , що термін, який зафіксований в постанові щодо утворення Міністерства , а саме місяць, буде витриманий», -  - підкреслила Міністр.

Крім того, Ірина Фріз повідомила членам комітету про те, що вже відбулися попередні консультації з представниками ІТ- асоціацій щодо розробки Единого державного реєстру ветеранів, який стане базою для утворення платформою Е-ветеран.

Блок Петра Порошенка

06-12-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика