Фріз:Українські ІТ-фахівці займають гідне місце у наданні послуг на світовому ринку

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз написала на своїй сторінці у Facebook.

Депутат зауважила, що однією з ключових проблем налагодження ефективної системи кібербезпеки є відсутність чіткої координації між державними установами та дефіцит кадрів у цій царині.

«Західні експерти прогнозують стрімке зростання нових вакансій в сфері кібербезпеки і вважають, що залучення жінок дозволить задовільнити зростаючий попит.

З огляду на те, що українські ІТ-фахівці є популярними на світовому ринку, ми можемо зайняти гідне місце у наданні послуг в цій сфері», – відзначила Фріз.

Блок Петра Порошенка

13-02-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика