Ганна Шелест: Скандалом між антикорупційними органами занепокоєні більше ніж подіями на Донбасі

На сьогоднішній день увага до всіх скандалів навколо антикорупційних органів викликає більше занепокоєння ніж до подій на Сході України.

Таку думку в ефірі одного із телеканалів висловила експерт-міжнародник Ганна Шелест.

"Я повинна сказати, що на сьогодні увага всіх цих скандалів і суперечок між різними органами, які повинні боротися із корупцією, викликає занепокоєння більше, ніж події на Донбасі", - говорить Шелест.

Експерт зазначає, що за ситуацією між правоохоронцями стежать в США.

"У США дуже уважно дивляться і не тільки там. У вересні мені довелось спілкуватися у Вашингтоні, тиждень тому – у Парижі, на рівні членів парламенту і всі дають одне питання - що відбувається з антикорупційною системою взагалі, що це за скандал, - додає, - Вважали, що це (боротьба з корупцією), може бути тією історією успіху в Україні, з якою можна було показати, навіщо всі ці роки, показати, що Україна хоча б могла поборотися з цим (корупцією)".

Агента НАБУ під прикриттям затримали працівники СБУ. ГПУ підозрює його в провокуванні хабара. Після цього між антикорупційними органами розгорівся конфлікт. Національне антикорупційне бюро набрало агентів під прикриттям з порушенням закону, - вважає Луценко.

gazeta.ua

06-12-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика