Геращенко обговорила з віце-міністром закордонних справ Колумбії боротьбу з тероризмом і кіберзлочинністю

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко провела робочу зустріч з віце-міністром закордонних справ Колумбії Патті Лондоньо.

Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook українського політика, яка перебуває з візитом у Колумбії.

За словами Ірини Геращенко, «обговорили широке коло питань двосторонніх взаємин, в тому числі, активізацію міжпарламентського діалогу і економічних зв‘язків, потенціал співробітництва в сільському господарстві, IT, інших секторах».

«Поінформувала пані віце-міністра про безпекову і гуманітарну ситуацію на окупованому РФ Донбасі і в Криму, про систематичне порушення на українському півострові прав людини. Підняли питання посилення взаємопідтримки на міжнародних майданчиках і організаціях», – повідомила Перший заступник Голови українського парламенту.

Ірина Геращенко також розповіла, що пані Лондоньо поінформувала їх про успіхи, виклики і складнощі постконфліктного періоду в Колумбії та проведені реформи в країні.

«В останні роки країна значно збільшила видатки на освіту, також чимала частина бюджету йде на реінтеграцію і імплементацію мирної угоди», – відзначила Ірина Геращенко.

Політик додала, що сторони також обмінялися думками щодо проблем, які є актуальними для двох країн – боротьба з тероризмом і кіберзлочинністю.

Блок Петра Порошенка

16-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика