Геращенко обговорила з віце-міністром закордонних справ Колумбії боротьбу з тероризмом і кіберзлочинністю

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко провела робочу зустріч з віце-міністром закордонних справ Колумбії Патті Лондоньо.

Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook українського політика, яка перебуває з візитом у Колумбії.

За словами Ірини Геращенко, «обговорили широке коло питань двосторонніх взаємин, в тому числі, активізацію міжпарламентського діалогу і економічних зв‘язків, потенціал співробітництва в сільському господарстві, IT, інших секторах».

«Поінформувала пані віце-міністра про безпекову і гуманітарну ситуацію на окупованому РФ Донбасі і в Криму, про систематичне порушення на українському півострові прав людини. Підняли питання посилення взаємопідтримки на міжнародних майданчиках і організаціях», – повідомила Перший заступник Голови українського парламенту.

Ірина Геращенко також розповіла, що пані Лондоньо поінформувала їх про успіхи, виклики і складнощі постконфліктного періоду в Колумбії та проведені реформи в країні.

«В останні роки країна значно збільшила видатки на освіту, також чимала частина бюджету йде на реінтеграцію і імплементацію мирної угоди», – відзначила Ірина Геращенко.

Політик додала, що сторони також обмінялися думками щодо проблем, які є актуальними для двох країн – боротьба з тероризмом і кіберзлочинністю.

Блок Петра Порошенка

16-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика