Геращенко: українська сторона готова активно працювати, аби якнайшвидше відбулася чергова хвиля звільнення заручників

Уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook розповіла про телефонну розмову з Міністром закордонних справ щодо зустрічі нормандської четвірки.

«Тільки – но телефоном говорили з міністром Павлом Клімкіним, який мав у понеділок зустріч в нормандському форматі з колегами з Німеччини, Франції і міністром ЗС РФ.

Павло поінформував, що вперше, під час зустрічі в нормандському форматі, темі звільнення заручників і політв’язнів було присвячено півтори години, вперше обговорювалася ініціатива допуску омбудсмена до затриманих в РФ і в Україні. Говорили й про кількість затриманих, й про конкретні прізвища і долі людей», – розповіла Геращенко.

Вона також зазначила, що наші партнери з Франції і Німеччини відзначають принциповість й пріоритетність вирішення цього гуманітарного питання, яке не повинно бути політизованим.

«Добре, що під час своїх візитів до України, міністри зустрічалися з родинами заручників. Ми готові до компромісу в питанні затриманих, аби якнайшвидше всіх витягти. Також піднімалося інше болюче питання – пошук зниклих безвісти і допуск МКЧХ до тюрем.

Українська сторона готова активно працювати, аби якнайшвидше відбулася чергова хвиля звільнення», – підкреслила Ірина Геращенко.

Блок Петра Порошенка

13-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Опозиційний блок», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика