Геращенко закликає не зволікати зі створенням Міністерства ветеранів

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закликає не зволікати зі створенням Міністерства у справах ветеранів і чекає подання на призначення міністра.

Про це вона написала у Facebook.

"Важливо не зволікати зі створенням Міністерства ветеранів. Подання на призначення міністра має подати коаліція. БПП з кандидатурою визначилася, чекаємо від НФ конструктивної позиції і голосування по міністру", - зазначила вона.

Як повідомляв Укрінформ, фракція БПП висунула на посаду керівника Міністерства у справах ветеранів кандидатуру народного депутата Ірини Фріз. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні фракції 21 червня, кандидатура Фріз отримала одноголосну підтримку.

Наразі від БПП Ірина Фріз очолює підкомітет з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Крім цього, вона є керівником української делегації у Парламентській асамблеї НАТО (ПА НАТО).
 
Водночас голова комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, народний депутат Олександр Третьяков розкритикував затягування процесу зі створення Міністерства у справах ветеранів і заявив, що не бачить сенсу своєї участі в коаліції, якщо процес створення цього міністерства буде і надалі саботуватиметься.

Він наголосив, що вже більше чотирьох місяців, а точніше з 27 лютого 2018 року, повністю ігнорується постанова Верховної Ради про створення Міністерства у справах ветеранів.

УКРІНФОРМ

11-07-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика