Геращенко: записати ролик з викликом на стадіон, а потім дивитися за опонентом в інтернеті – слабкість, не гідна того, хто претендує бути лідером країни

Про це на сторінці в Фейсбук написала Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко після відвідин стадіону, де мали відбутися дебати між кандидатами в Президенти.

«Можна набрати більше голосів, але при цьому програти опоненту інтелектуально і емоційно. Президенство – це лідерство і мужність. Особливо це актуально для воюючої країни. Боятися і принижувати опонентів і їх виборців, журналістів , суспільство, жити в віртуальному світі, з роликів закликати здати аналізи і прийти на стадіон, а потім всю кампанію ховатися і виставляти замість себе речників штабу, боятися сказати бодай щось на бодай якусь тему – слабкість . Принизлива слабкість, яка викликає розчарування і сором»,- наголосила політик.

Також вона додала: «Записати ролик з викликом на стадіон – й потім дивитися за опонентом в інтернеті – слабкість, не гідна того,хто претендує бути лідером країни».

Також народний депутат зауважила: «Я завжди за воїнів, а не тих, хто ухиляється від бою. Чи то від армії, чи то від політичного бою з опонентом. На стадіоні сьогодні були світлі обличчя. Й це унікальне відчуття, коли тисячі приходять послухати не концерт, не рокерів -реперів- шоу-бізнес, а саме дебати про долю країни».

Ірина Геращенко підкреслила, що Україна – європейська країна. З європейською традицією, що влада має звітувати і виходити до людей. Й кандидати не можуть ховатися, бо це не викликає поваги.

«Й я дуже рада, що один з ключових підсумків першої п‘ятирічки Порошенка – це безумовна демократія і свобода слова. Це європейські принципи і традиції, які закладаються і приживаються. Саме за це і стояв Майдан»,- написала парламентар.

Блок Петра Порошенка

15-04-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика