Гопко назвала єдиний варіант, за якого Росія була б зацікавлена у миротворчій місії на Донбасі

Росія буде зацікавлена в миротворчій місії на Донбасі, коли буде бачити, що це капкан для України і можливість подальшої дестабілізації.

Про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявила голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко.

"Щодо миротворчих місій – очевидно, в Росії є право вето. І Росія буде зацікавлена в тій миротворчій місії, коли вона буде бачити, що це капкан для нас і можливість подальшої дестабілізації. Очевидно, їм було б вигідно повернути Донбас на їхніх умовах, які нам будуть коштувати, скажімо, стабільності всередині держави.

А ми чітко розуміємо, що для Путіна важливо використати ескалацію на Донбасі, щоб фактично втрутитися, дестабілізувати Київ, створити штучно чи політичну кризу, чи призвести до якихось масштабних протестів. Я можу собі уявити, які будуть, скажімо, патріотичні різні налаштування, якщо завтра миротворча місія не буде влаштовувати український парламент, а буде якийсь тиск", - сказала вона.

Також, за її словами Росія постійно використовує відволікаючі маневри, щоб змусити Україну піти на компроміс.

"Тому наша сторона, ми виставили ті червоні лінії, через які ми не переступимо. Їх достатньо жорстко дотримуємося. Але що робить Росія? Наприклад, вони вийшли із СЦКК. Чому вони це зробили? Це просто відволікаючий маневр, щоб тепер на рівні Меркель, на рівні Волкера, Тіллерсона, наших ключових партнерів стратегічних вони ходили і просили – як повернути Росію. Не те, щоб говорити, як змусити Росію припинити обстріли, почати відводити важке озброєння, контроль над російсько-українським кордоном, формат миротворчої місії… Одні з перемовин – ми всі бачимо, як повернути Росію, російських офіцерів.

Тобто вони постійно придумують якісь відволікаючі речі, щоб підняти ставки. А потім вони кажуть: добре, ви нас попросили, але натомість хай Україна піде на якийсь компроміс. Давайте хай Україна починає готувати, наприклад, політичну частину "Мінська" в українському парламенті – що є абсолютно нереалістичним зараз", - зазначила вона.

Прямий

11-01-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика