Гопко: При такому затягуванні з боку РФ, ми в цьому році точно не побачимо на Донбасі миротворців ООН

Україна принципово стоїть на "червоних лініях" у питанні запровадження місії ООН на Донбас.

Про таке заявила в ефірі "5 каналу" голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко.

На запитання ведучого, чи ефективно пройшла зустріч у "нормандському форматі", Гопро сказала: "Тут ми бачимо, коли вони витягують якісь дрібниці замість того, щоб говорити про глобальні речі, про те, щоб забрати свої війська з нашої території, про те, які б гарантії мав би надати Захід зараз. Бо ми повинні чітко розуміти, що при такому затягуванні з боку Росії, миротворчої місії ООН на Донбасі в цьому році ми точно не побачимо. Якщо вже навіть з точки зору часу реалістично оцінювати, від моменту перемовин, поки узгодять, а Україна принципово стоїть на червоних лініях. Це, зокрема, контроль над україно-російським кордоном миротворчою місією, і там є кілька, скажімо, етапів, на які не погоджуються росіяни. Тобто це займе час. Тобто Росія поводиться абсолютно неконструктивно".

Гопко також додала: "Путін зараз намагатиметься дуже вміло використовувати собі якісь дивіденди, і в цій ситуації виникає запитання, як далі Україна має бачити якісь конкретні результати від врегулювання ситуації".

5 канал

13-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Опозиційний блок», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика