Гопко: При такому затягуванні з боку РФ, ми в цьому році точно не побачимо на Донбасі миротворців ООН

Україна принципово стоїть на "червоних лініях" у питанні запровадження місії ООН на Донбас.

Про таке заявила в ефірі "5 каналу" голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко.

На запитання ведучого, чи ефективно пройшла зустріч у "нормандському форматі", Гопро сказала: "Тут ми бачимо, коли вони витягують якісь дрібниці замість того, щоб говорити про глобальні речі, про те, щоб забрати свої війська з нашої території, про те, які б гарантії мав би надати Захід зараз. Бо ми повинні чітко розуміти, що при такому затягуванні з боку Росії, миротворчої місії ООН на Донбасі в цьому році ми точно не побачимо. Якщо вже навіть з точки зору часу реалістично оцінювати, від моменту перемовин, поки узгодять, а Україна принципово стоїть на червоних лініях. Це, зокрема, контроль над україно-російським кордоном миротворчою місією, і там є кілька, скажімо, етапів, на які не погоджуються росіяни. Тобто це займе час. Тобто Росія поводиться абсолютно неконструктивно".

Гопко також додала: "Путін зараз намагатиметься дуже вміло використовувати собі якісь дивіденди, і в цій ситуації виникає запитання, як далі Україна має бачити якісь конкретні результати від врегулювання ситуації".

5 канал

13-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика