Інформація про загиблих на Донбасі росіян допоможе розблокувати процес пошуку усіх зниклих на сході – Геращенко

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Марія Іонова, Ірина Фріз та Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко підготували та направили депутатські запити до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ про надання офіційної інформації щодо кількості ідентифікованих загиблих на Донбасі росіян. Про це Ірина Геращенко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Лише цього тижня українські військові передали останки двох загиблих росіян. Звичайно, за роки російської агресії проти України випадків, коли після експертизи ДНК чи співпадіння документів і інших обставин, росіяни забирали останки своїх рідних з моргів чи поховань на Сході України, було набагато більше. Тим не менше, РФ і її представники в мінській групі і в нормандському форматі категорично відмовляються делегувати своїх експертів до механізму за участі МКЧХ для пошуку зниклих безвісти», – зазначила Ірина Геращенко.

За словами Першого віце-спікера, координатори ОБСЄ займають в питанні участі представників російської сторони у пошуках зниклих безвісті, недостатньо активну позицію: «Механізм потрібен нам для пошуку наших зниклих. Й чим більше ми матимемо інформації про справжні масштаби загиблих на Донбасі росіян, тим більше шансів розблокувати процес пошуку зниклих на окупованому Донбасі із залученням МКЧХ. Я мрію, що рано чи пізно, ми встановимо істину про кожного зниклого , знайдемо інформацію про всіх загиблих. А Росія буде відповідати за всі свої злочини періоду «настамнєт»».

Блок Петра Порошенка

12-02-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика