Ірина Констанкевич вимагає від Луценка та Авакова розслідувати підкуп виборців на Волині

Ірина Констанкевич звернулась до Луценка та Авакова з вимогою розслідування підкупу виборців на Волині.

Стала відома схема, за якою Петро Порошенко купує масово купуж голоси виборців, мова йде про сотні тисяч гривень в одному селі, а масштабах держави це мільярди, йдеться на сайті нардепа.

Зокрема, у селищі Олика Ківерцівського районупрямісінько у приміщені селищної ради представник Петра Порошенка роздавав людям гроші. Близько мільйона гривень – таку суму привезли для того, аби розплатитись з «волонтерами», агітаторами учасниками сітки з підкупу на користь Порошенка.

Самі ж «волонтери», які прийшли за грошима, чесно зізнались, що прийшли отримати плату за свою буцімто «безкоштовну» допомогу.

«Волонтери-агітатори отримують зарплату тут. Ми працювали у виборчий період, отримуємо сьогодні зарплату», – каже жінка.

Волиняни, які беруть участь в сітці з підкупу виборців на користьПетра Порошенка зізнаються в тому, як «заводять» людей на дільниці, контролюють голосування, а кому потрібно – наливають. А у випадку, якщо приїжджає поліція, заявляють, буцімто жодних виплат не було. Одкровення працівників сітки вдалось зафіксувати завдяки зйомці на приховану камеру депутатом, який представився юристом штабу. Мова йде про тільки про ті випадки, які вдалося зафіксувати.

Такі злочини неабияк обурили волинян, народних депутатів Ірину Констанкевич та Юрія Савчука, депутатів обласної та місцевих рад, громадських активістів. Про це вони заявили в прямому ефірі телеканалу «Аверс» в рамках програми «На часі».

«Інформація про «сітку Порошенка» існувала вже протягом тривалого часу, а «обкатували» її ще під час виборів до ОТГ. Ми розуміли що це була «генеральна репетиція» перед президентськими виборами. Те що відбулося в Олиці, це тільки один з епізодів великого багатосерійного фільму із назвою «Вибори президента по українськи», - констатувала Ірина Констанкевич.

З цього приводу народний депутат Ірина Констанкевич зробила відповідні звернення до Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ з вимогою дати належну правову оцінку таким злочинам та триматиме цю ситуацію на особистому контролі.

Як повідомлялося, волиняни, які беруть участь в сітці з підкупу виборців на користь Петра Порошенка зізнаються в тому, як «заводять» людей на дільниці, контролюють голосування, а кому потрібно – наливають. А у випадку, якщо приїжджає поліція, заявляють, буцімто жодних виплат не було.

Волинські новини

15-04-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика