Італія готова активізувати співпрацю з Україною у сфері цивільного розмінування

Італія готова активізувати співпрацю з Україною у сфері цивільного розмінування на Донбасі. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної ради, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко Facebook.

"Зустрілася з послом Італії в Україні Давиде Ла Чечилія. В рамках нинішнього головування Італії в ОБСЄ обговорили політику безпеки, екологічної та гуманітарної ситуації на Донбасі і в Криму, роботу мінських груп і СММ ОБСЄ, проблему перешкоди роботи місії", - розповіла Геращенко.

За її словами, Італія в рамках свого головування приділяє особливу увагу гуманітарним питанням, а також темі захисту цивільного населення. Геращенко повідомила, що Італія готова активізувати співпрацю у сфері цивільного розмінування.

Нагадаємо, наприкінці березня повідомлялося, що в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі в результаті вибуху постраждав піротехнік Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

РБК-Україна

17-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика