Королева Єлизавета II покарала за розголошення секретів двору

Королева Великобританії Єлизавета II позбавила відомий бренд нижньої білизни Rigby & Peller офіційного статусу постачальника королівського двору, передає Daily Mail.

Варто зазначити, що бренд мав такий елітний статус протягом 57 років.

Таке рішення королева прийняла після публікації книги 82-річної колишньої власниці Rigby & Peller Джун Кентон, в якій авторка описала свою роботу з Єлизаветою. У книзі є описи того, як королева приміряла білизну, а під час цього процесу з нею завжди були її улюблені домашні вихованці коргі.

Однак лише на цих фактах авторка книги не зупинилася і описала також особисті смаки королеви - матері Єлизавети щодо підбору інтимного білизни, а також смаки королівської невістки принцеси Діани.

mignews.com

12-01-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика