Королевська про зарплати топ-посадовців: Має бути стандарт соціальної справедливості

Принцип отримання більших зарплат посадовцями, щоб вони не крали, не працює, оскільки в країні не стало менше корупції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Народна депутатка вважає, що з огляду на рівень тих заробітних плат, які виписують собі українські посадовці, має бути якийсь стандарт соціальної справедливості.

"Бо так не буває, коли у нас прожитковий мінімум у 2020 році становить 2027 гривень, 75 доларів; коли мінімальна пенсія сьогодні на рівні 55 доларів, і за цими стандартами живуть мільйони громадян у нашій країні. І водночас у нас Міністерство культури – ми не чули від цього міністерства ні одної культурної ідеї, скажемо так, – виписує собі сотні тисяч гривень заробітної плати", – наголосила Наталія Королевська.

Народна депутатка нагадала, що керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський виписує собі 1,9 млн грн заробітної плати, аналогічна ситуація і в "Укрзалізниці".

Наталія Королевська зауважила, що принцип отримання більших зарплат посадовцями, щоб вони не крали, не працює, оскільки в країні корупції менше не стало, а доходи державного бюджету не зросли.

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Нагадаємо, 10 січня стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

zik.ua

14-01-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль Веб-сторінкаДата народження: 17 лютого 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 21.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика