Луценко порівняла будапештський Меморандум та Мінські угоди – що спільного

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко порівняла Будапештський меморандум та Мінські угоди. 

"Логіка (Мінських угод – 5.ua) елементарна. Я поясню, відступивши трохи назад. Ми дуже часто чули розмови про Будапештський меморандум. Якщо ми розкладемо, хто був підписантом і гарантом Будапештського меморандуму, то побачимо: Росію, Україну (яка зобов'язалася здати ядерну зброю), Сполучені Штати, Велику Британію, Францію. На сьогодні з усіх підписантів Будапештського меморандуму його не виконала лише Росія", – нагадала Луценко. 

Вона проводить паралель з Мінськими угодами. 

"Що зробили інші країни? Поставивши вимоги, як розв'язати в політико-дипломатичний, мирний спосіб (ситуацію на українському сході – 5.ua), підтримавши пропозицію Петра Порошенка, наполягли на тому, щоб і Росія підписала Мінські угоди, де є 13 пунктів, де є зобов'язання і Росії, і України. Україна свої зобов'язання виконує – не виконує їх Росія, тому ці країни і підписанти Будапештського меморандуму також об'єдналися в пориві – через запровадження санкцій змусити Росію політико-дипломатичним способом, через економічні санкції виконати ці 13 пунктів Мінських угод", – зазначила вона. 

5 канал

10-10-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика