Луценко порівняла будапештський Меморандум та Мінські угоди – що спільного

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко порівняла Будапештський меморандум та Мінські угоди. 

"Логіка (Мінських угод – 5.ua) елементарна. Я поясню, відступивши трохи назад. Ми дуже часто чули розмови про Будапештський меморандум. Якщо ми розкладемо, хто був підписантом і гарантом Будапештського меморандуму, то побачимо: Росію, Україну (яка зобов'язалася здати ядерну зброю), Сполучені Штати, Велику Британію, Францію. На сьогодні з усіх підписантів Будапештського меморандуму його не виконала лише Росія", – нагадала Луценко. 

Вона проводить паралель з Мінськими угодами. 

"Що зробили інші країни? Поставивши вимоги, як розв'язати в політико-дипломатичний, мирний спосіб (ситуацію на українському сході – 5.ua), підтримавши пропозицію Петра Порошенка, наполягли на тому, щоб і Росія підписала Мінські угоди, де є 13 пунктів, де є зобов'язання і Росії, і України. Україна свої зобов'язання виконує – не виконує їх Росія, тому ці країни і підписанти Будапештського меморандуму також об'єдналися в пориві – через запровадження санкцій змусити Росію політико-дипломатичним способом, через економічні санкції виконати ці 13 пунктів Мінських угод", – зазначила вона. 

5 канал

10-10-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика