Луценко порівняла будапештський Меморандум та Мінські угоди – що спільного

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко порівняла Будапештський меморандум та Мінські угоди. 

"Логіка (Мінських угод – 5.ua) елементарна. Я поясню, відступивши трохи назад. Ми дуже часто чули розмови про Будапештський меморандум. Якщо ми розкладемо, хто був підписантом і гарантом Будапештського меморандуму, то побачимо: Росію, Україну (яка зобов'язалася здати ядерну зброю), Сполучені Штати, Велику Британію, Францію. На сьогодні з усіх підписантів Будапештського меморандуму його не виконала лише Росія", – нагадала Луценко. 

Вона проводить паралель з Мінськими угодами. 

"Що зробили інші країни? Поставивши вимоги, як розв'язати в політико-дипломатичний, мирний спосіб (ситуацію на українському сході – 5.ua), підтримавши пропозицію Петра Порошенка, наполягли на тому, щоб і Росія підписала Мінські угоди, де є 13 пунктів, де є зобов'язання і Росії, і України. Україна свої зобов'язання виконує – не виконує їх Росія, тому ці країни і підписанти Будапештського меморандуму також об'єдналися в пориві – через запровадження санкцій змусити Росію політико-дипломатичним способом, через економічні санкції виконати ці 13 пунктів Мінських угод", – зазначила вона. 

5 канал

10-10-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика