Луценко: ВР в новому році має розглянути законопроекти щодо закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО та переходів вірян до ПЦУ

Про це представник Президента у Верховній Раді, народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”  Ірина Луценко повідомила в ефірі  «Інформаційного вечора» на «5 каналі» .

Депутат підтвердила, що одні з головних питань – це закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО, а також законопроект щодо добровільних переходів вірян до ПЦУ.

«Зміни до Конституції, які голосувалися в першому читанні, вже показали, що зал дає результат у 320-340 голосів. Я впевнена, що крім Опозиційного блоку, не буде жодної фракції, яка би не проголосувала за курс на ЄС і НАТО. Це вже невідворотно, зрозуміло, і 68-75% (залежно від регіону) осіб, які підтримують ці прагнення, показують – іншого шляху немає. Це буде проголосоване», – переконана Луценко.

Крім того, вона розповіла, що ще одне важливе питання – декомунізація останнього великого регіону України.

«Будуть проголосовані зміни до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області. Це рішення також обов’язково, я впевнена, буде проголосоване. Я думаю, що і питання добровільного обрання вірянами, до якого Патріархату переходити, до якої Церкви себе відносити – також буде проголосоване, тому що воно закладене в Конституції, яка гарантує захист, безпеку і заборону дискримінації за будь-якими питаннями», – зазначила представник Президента в Раді.

Вона також додала, що основне питання, яке буде проголосоване депутатами, дасть можливість зберегти міжконфесійний мир, щоб не було жодного протистояння, тиску будь-якого.

«Самі громадяни мають отримати це право», – відзначила Луценко.

Блок Петра Порошенка

10-01-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика