Мей: заяви з Москви у справі Скрипалів - це виклик здоровому глузду

Глава британського уряду Тереза Мей в четвер піддала критиці висловлювання у справі Скрипалів, що прозвучали з Росії.

За даними агентства, вона заявила, що "у даній справі Росія відреагувала образливо".

Крім того, агентство відзначає, що Т.Мей обвинуватила російську сторону в брехні, сказавши, що "це - виклик здоровому глузду".

Як зазначають західні ЗМІ, Т.Мей заявила також про передбачуваність подібної реакції з боку Москви.

"На жаль, це те, чого ми змушені були чекати ... поліція зібрала дуже ясні докази проти цих двох осіб (передбачуваних отруйників Скрипалів - ІФ). Їх розшукують, і ми зробимо всі кроки, щоб гарантувати: їх затримають і притягнуть до відповідальності в Сполученому Королівстві, якщо вони коли-небудь зроблять крок за межі Росії", - сказала прем'єр.

"Брехня і відверті вигадки в інтерв'ю (підозрюваних - ІФ) спонсорованих російською державою телеканалів - це образа здорового глузду. Ще важливіше те, що це глибоко образливо для жертв і близьких тих (хто постраждав - ІФ) від цієї жахливої атаки", - додала вона .

Раніше в четвер двоє підозрюваних у справі про отруєння екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії - Олександр Петров і Руслан Боширов - в інтерв'ю телеканалу Russia Today (RT) назвали маячнею припущення про наявність у них отруйної речовини нервовопаралітичної дії під назвою «Новічок» під час поїздки до Великої Британії.

При цьому вони повідомили, що побували в Солсбері як туристи, і не є агентами ГРУ. За їх словами, в Англію вони приїхали 2 березня, а наступного дня прибули до Солсбері. Покинули Велику Британію чоловіки 4 березня. Вони відзначили, що Солсбері є туристичним містом з відомим у всій Європі собором.

Обидва також заявили, що розраховують на вибачення Лондона за обвинувачення в отруєнні Скрипалів, і сказали, що їм "страшно, налякані, побоюються, не знають, що буде завтра".

5 вересня британська поліція заявила, що слідство готове висунути обвинувачення двом росіянам у справі про отруєння Скрипалів у Солсбері. Згідно з опублікованими на сайті Скотланд-Ярду фотографій підозрюваних, їхні імена - Олександр Петров і Руслан Боширов.

Інтерфакс-Україна

14-09-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика