Мей: заяви з Москви у справі Скрипалів - це виклик здоровому глузду

Глава британського уряду Тереза Мей в четвер піддала критиці висловлювання у справі Скрипалів, що прозвучали з Росії.

За даними агентства, вона заявила, що "у даній справі Росія відреагувала образливо".

Крім того, агентство відзначає, що Т.Мей обвинуватила російську сторону в брехні, сказавши, що "це - виклик здоровому глузду".

Як зазначають західні ЗМІ, Т.Мей заявила також про передбачуваність подібної реакції з боку Москви.

"На жаль, це те, чого ми змушені були чекати ... поліція зібрала дуже ясні докази проти цих двох осіб (передбачуваних отруйників Скрипалів - ІФ). Їх розшукують, і ми зробимо всі кроки, щоб гарантувати: їх затримають і притягнуть до відповідальності в Сполученому Королівстві, якщо вони коли-небудь зроблять крок за межі Росії", - сказала прем'єр.

"Брехня і відверті вигадки в інтерв'ю (підозрюваних - ІФ) спонсорованих російською державою телеканалів - це образа здорового глузду. Ще важливіше те, що це глибоко образливо для жертв і близьких тих (хто постраждав - ІФ) від цієї жахливої атаки", - додала вона .

Раніше в четвер двоє підозрюваних у справі про отруєння екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії - Олександр Петров і Руслан Боширов - в інтерв'ю телеканалу Russia Today (RT) назвали маячнею припущення про наявність у них отруйної речовини нервовопаралітичної дії під назвою «Новічок» під час поїздки до Великої Британії.

При цьому вони повідомили, що побували в Солсбері як туристи, і не є агентами ГРУ. За їх словами, в Англію вони приїхали 2 березня, а наступного дня прибули до Солсбері. Покинули Велику Британію чоловіки 4 березня. Вони відзначили, що Солсбері є туристичним містом з відомим у всій Європі собором.

Обидва також заявили, що розраховують на вибачення Лондона за обвинувачення в отруєнні Скрипалів, і сказали, що їм "страшно, налякані, побоюються, не знають, що буде завтра".

5 вересня британська поліція заявила, що слідство готове висунути обвинувачення двом росіянам у справі про отруєння Скрипалів у Солсбері. Згідно з опублікованими на сайті Скотланд-Ярду фотографій підозрюваних, їхні імена - Олександр Петров і Руслан Боширов.

Інтерфакс-Україна

14-09-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика