Мінохорони здоров’я відсторонило директорку Національного інституту раку

Директорку Національного інституту раку Олену Колесник відсторонили від виконання посадових обов’язків на час проведення комісійної перевірки Міністерства охорони здоров’я, яка відбуватиметься до грудня 2019 року.

Про це на засіданні Комітету з питань охорони здоров’я заявив заступник міністра охорони здоров’я Андрій Семиволос, передає LB.ua.

Він зачитав відповідний наказ на засіданні, де обговорювалася ситуація навколо Національного інституту раку.

“Колесник відсторонена від виконання обов’язків директора, її обов’язки на час проведення розслідування покладено на заступника з організаційно-методичної роботи (Лукашенко). Перевірка проводиться, в тому числі щоб виявити відповідність директора займаній посаді, згідно її контрактом. Ми рухаємося до реорганізації”, – заявив на засіданні Семиволос.

Нова комісійна перевірка розпочала роботу в рамках проведення реструктуризації інституту і надання йому автономізації. Колесник поставила свій підпис під відповідним документом, підтвердивши, що з наказом вона ознайомлена.

Нагадаємо, У Голосіївському суді Києва лікарю Національного інституту раку Олександру Шепелю та завідувачу поліклінічного відділення Аркадію Висоцькому обрали запобіжні заходи у вигляді перебування два місяці в СІЗО або застави у розмірі 160 560 гривень. Обидвох лікарів підозрюють у тому, що продавали пацієнтам безкоштовні ліки.

Вголос

08-11-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракціїДата народження: 19 червня 1968р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник напряму зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", безпартійнa, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика