Москалькова заявила, що не отримувала запрошення на зустріч з Денісовою в Мінську

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявила, що не отримувала запрошення для участі в переговорах з українським омбудсменом Людмилою Денисовою в Мінську 21-22 серпня, передає УНН з посиланням на ТАСС.

"Ніяких листів із запрошенням брати участь у тристоронньому форматі в Мінську від пані Денісової не надходило", - сказала Москалькова.

Як повідомляв УНН, раніше представник від України в гуманітарний підгрупі ТКГ Ірина Геращенко розповіла, що українська сторона запропонувала провести зустріч омбудсменів України та Російської Федерації 21-22 серпня в Мінську, в рамках зустрічі Тристоронньої контактної групи щодо звільнення заручників.

Також вона нагадала, що Україна раніше запропонувала обмін 36 росіян, засуджених в Україні за тероризм, на українців, але відповіді на цю пропозицію поки немає.

УНН

15-08-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Дата народження: 17 грудня 1992р. Відомості на момент обрання: освіта вища, помічник народного депутата України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 62.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика