Москалькова заявила, що не отримувала запрошення на зустріч з Денісовою в Мінську

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявила, що не отримувала запрошення для участі в переговорах з українським омбудсменом Людмилою Денисовою в Мінську 21-22 серпня, передає УНН з посиланням на ТАСС.

"Ніяких листів із запрошенням брати участь у тристоронньому форматі в Мінську від пані Денісової не надходило", - сказала Москалькова.

Як повідомляв УНН, раніше представник від України в гуманітарний підгрупі ТКГ Ірина Геращенко розповіла, що українська сторона запропонувала провести зустріч омбудсменів України та Російської Федерації 21-22 серпня в Мінську, в рамках зустрічі Тристоронньої контактної групи щодо звільнення заручників.

Також вона нагадала, що Україна раніше запропонувала обмін 36 росіян, засуджених в Україні за тероризм, на українців, але відповіді на цю пропозицію поки немає.

УНН

15-08-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика