Нова книга про роль жінки у світовій та українській політиці

Вийшла друком книга Кирила Степаненка «Жінки в політиці (світовий та український досвід)», яка є публіцистичним твором, що містить пізнавальну, цікаву інформацію про роль жінки у світовій та українській політиці.

Значне місце у книзі відведено діяльності українських жінок, які на хвилі революційних перетворень 2014 року «увірвалися» в українську політику та значно покращили її якість. 

Головна ідея книги полягає у тому, що розвиток політичної моделі існування сучасних суспільств або спільнот вже неможливо уявити без участі жінок. Тому поява цієї публікації напередодні парламентських виборів невипадкова. Можливо, дехто з читачів змінить свою думку з приводу голосування на користь жінки, адже їх велика концентрація у вищих органах влади на республіканському та регіональному рівні є дієвим рецептом виходу України із кризи.

Новинка у вільному доступі:

Завантажити можна тут.
 

 

12-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінка Дата народження: 30 квітня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька і партнери", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 37.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика