Нова книга про роль жінки у світовій та українській політиці

Вийшла друком книга Кирила Степаненка «Жінки в політиці (світовий та український досвід)», яка є публіцистичним твором, що містить пізнавальну, цікаву інформацію про роль жінки у світовій та українській політиці.

Значне місце у книзі відведено діяльності українських жінок, які на хвилі революційних перетворень 2014 року «увірвалися» в українську політику та значно покращили її якість. 

Головна ідея книги полягає у тому, що розвиток політичної моделі існування сучасних суспільств або спільнот вже неможливо уявити без участі жінок. Тому поява цієї публікації напередодні парламентських виборів невипадкова. Можливо, дехто з читачів змінить свою думку з приводу голосування на користь жінки, адже їх велика концентрація у вищих органах влади на республіканському та регіональному рівні є дієвим рецептом виходу України із кризи.

Новинка у вільному доступі:

Завантажити можна тут.
 

 

12-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика