Омбудсмени України і РФ домовилися створити робочу групу щодо звільнення ув’язнених

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова домовилася з російським омбудсменом Тетяною Москальковою про створення робочої групи з питань звільнення всіх українців, ув’язнених в Росії, і росіян, які перебувають у в’язницях України.

Про це Денісова повідомила у Фейсбук за підсумками переговорів з Москальковою, які відбулися в Москві 11 червня.

Президент України Володимир Зеленський має добру волю звільнити всіх, тому ми домовилися про формат нашої роботи із зазначених питань. Зокрема, про створення робочої групи, а також про підписання меморандуму про співпрацю для подальших дій, — повідомила вона у соцмережі.

Москалькова у себе в Фейсбук написала, що задоволена тим, що Денісова прийшла «з новими пропозиціями» і запропонувала розробити меморандум, угоду з моніторингу та надання гуманітарної допомоги людям, які опинилися на території України або Росії у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності і в зв’язку з іншими факторами.

Нагадаємо, що 27 травня у Росії прийняли рішення щодо продовження терміну утримання військовополоненим українським морякам. Згідно з рішенням Московського міського суду, постанови Лефортовського райсуду залишаться без зміни. Суд розглянув апеляційні скарги, однак відхилив їх всі. У зв’язку з цим 24 військовополонених українця залишаться під вартою до кінця липня.

Ракурс

12-06-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика