Острікова: «Чим далі затягується дата інавгурації, тим більше Президент Порошенко роздає всіляких призів незрозуміло кому»

Як заявляє депутатка політсили Тетяна Острікова, позиція «Самопомочі» дуже проста – новообраний Президент має якнайшвидше стати до виконання своїх обов’язків.

Вона наголошує: «Чим далі затягується  дата присяги новообраного Президента, тим більше Президент Порошенко роздає всіляких призів, орденів, почесних звань і нагород незрозуміло кому. Наприклад, напередодні з’явилась інформація, що Порошенко присвоїв якесь чергове генеральське звання очільнику сумнозвісного управління К СБУ Демчині. Ми бачимо якісь кадрові перестановки, намагання захопити владу в Комітеті з телебачення і радіомовлення і т.д. Чим довше він залишатиметься на посаді, тим більше  він буде розставляти своїх людей. Цього не можна допустити, нехай новообраний Президент працює».

Також Острікова пояснила, хто і як у Верховній Раді затягує ухвалення дати інавгурації.

«Постанову про призначення дати інавгурації не розглядає регламентний комітет. Його очолює формально представник «Народного фронту». І саме «Народний фронт» в особі своїх топ-спікерів нам каже, що начебто не можна 19 травня проводити інавгурацію і треба її перенести на 28 травня».

Зауважимо, що 28 травня вже буде діяти імунітет Верховної Ради, тобто останні півроку її каденції, коли розпуск проводити не можна.

Острікова зазначає: «Очевидно «Народний фронт» боїться розпуску і йти на дострокові вибори. Хіба варто боятися розпуску Ради? Якщо парламент інавгурує Президента, якщо парламент буде розглядати його законопроекти, тобто буде дієздатним, то жодних підстав формальних і юридичних розпускати його не буде».

Самопоміч

15-05-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика